کد خبر : 29629
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷
22 views بازدید

۱۰ خودروی تازه تکمیل‌ی ورود به مارکت ایران؛ از هوندا سیویک تا فولکس واگن پاسات

به نوشته سایت رکاب و با استناد به گفته دیجی لند ۱۰ خودروی تازه از کمپانی‌های هوندا، فولکس واگن، سئات، اوپل و غیره در حال ورود به مارکت ایران هستند. ما در این مقاله شما را با تولیدات تازه مارکت خودرو ایران آشنا می‌کنیم. هر باری که سایت سفارش خودرو بسته شده و بازگشایی می‌شود، معمولا نمونه‌های قدیمی‌تر حذف شده و جایشان را تولیدات نوظهوری […]

به نوشته سایت رکاب و با استناد به گفته دیجی لند

۱۰ خودروی تازه از کمپانی‌های هوندا، فولکس واگن، سئات، اوپل و غیره در حال ورود به مارکت ایران هستند. ما در این مقاله شما را با تولیدات تازه مارکت خودرو ایران آشنا می‌کنیم.

هر باری که سایت سفارش خودرو بسته شده و بازگشایی می‌شود، معمولا نمونه‌های قدیمی‌تر حذف شده و جایشان را تولیدات نوظهوری می‌گیرند. اینطور به ذهن خطور میکند که اگر three سال از تولید و ارائه‌ی یک خودرو در مارکت کشورمان قبلی باشد، با استناد به عدم عبور از استانداردهای ضروری از لیست اتومبیل های مجاز حذف خواهند شد که از اساسی ترین آن‌ها می‌توان به تویوتا کرولا اشاره نمود. حال باید دید که این مسئله آیا شامل تولیدات کمپانی‌های اکتیو شامل کیا، تویوتا و هیوندای می‌شود یا نه!

با توجه به شنیده‌ها برنامه ریزی شده است اتومبیل های تازه ای وارد مارکت ایران شوند و جانشین تولیدات حال حاضر در رنج‌های مختلف هزینه ای شوند. با وجود این ما می‌توانیم بیننده ورود چند کمپانی شرقی و از همه مهم‌تر، ورود رسمی فولکس واگن به مارکت ایران باشیم. ما در این مقاله لیستی از ۱۰ خودروی تازه را گرد هم آورده‌ایم که بیشترین شانس را برای ورود به مارکت کشورمان دارند. این نمونه‌ها همگی از شهرت جهانی خوبی دارا بوده و طیف متفاوتی از انواع اتومبیل‌ها مانند هاچ بک، شاسی بلند و مینی ون را تشکیل می‌دهند. پیشتر با ما همراه باشید.

خودروی تازه مارکت خودرو

هوندا سیویک

سیویک اسم یک خودرو پرطرفدار سدان ژاپنی است که می‌تواند با ورود به مارکت کشورمان جانشین فرضیه آلی برای خودرو تویوتا کرولا بوده و فروش بالایی را به چنگ آورد. از آنجایی که ایرانی‌ها ذهنیت بسیار خوبی درمقایسه با سیویک دارند، تغییر ذائقه مارکت کشورمان از تویوتا به سوی هوندا می‌تواند امری پیشبینی شده باشد.

برای شما هم جالب است:   اعلام هزینه و شرايط فروش كيا سراتو ٢٠١٧

پژو ۳۰۸

10 خودروی جدید اماده ورود به ایران

پژو ۳۰۸، خودرو هاچ بک میان رده پژو می‌تواند با هزینه ای تقریبا ۱۵۰ الی ۱۸۰ میلیون تومان، به رقیبی سرسخت برای اتومبیل های فولکس واگن گلف، تویوتا آئوریس و سئات لئون مبدل شود که همگی تا انتهای سال ۹۶ وارد مارکت کشورمان خواهند شد.

هیوندای کونا

10 خودروی جدید اماده ورود به ایران

کونا را می‌توان یک موحبت الهی برای کمپانی هیوندای دانست، چرا که شهرت آن‌ها چند سالی بود در بازارهای جهانی رو به افول بود و کونا نشان داد باز هم می‌توان به غول خودروسازی کره‌ای اعتماد کرد. خودروی تازه کونا که تا انتهای سال وارد مارکت کشورمان می‌شود می‌تواند طیف وسیعی از علاقه‌مندان به اتومبیل های کراس اوور را به سوی خود بکشاند و با هزینه ای کمتر از تویوتا سی اچ آر به گزینه‌ی خوبی برای خرید مبدل شود. اگر اشتباه نکنیم، این کالا از هزینه ای کمتر از ۱۷۰ میلیون تومان در ایران فروخته خواهد شد.

سئات لئون

10 خودروی جدید اماده ورود به ایران

لئون اسم خودرو هاچ بک اسپورت کمپانی اسپانیایی سئات است که برنامه ریزی شده است تا چندی دیگر وارد مارکت ایران شود و نبود تولیدات جذابی از قبیل فولکس واگن گلف و هیوندای آی ۳۰ را کم‌رنگ‌تر کند. با وجود این برای بار در ابتدا، لئون نتوانست عملکرد خوبی را در مارکت کشورمان داشته باشد و در رنج اتومبیل‌های ۱۵۰ میلیونی فروش قابل قبولی را به چنگ آورد. آیا این دفعه شانس با خودروساز اسپانیایی همراه است؟

فولکس واگن پاسات

10 خودروی جدید اماده ورود به ایران

پاسات یک سدان متوسط، با اینحال پرطرفدار از جانب فولکس واگن است که با هزینه ای بین ۲۰۰ الی ۲۵۰ میلیون تومان وارد مارکت کشورمان خواهد شد تا با تولیدات ژاپنی، کره‌ای و فرانسوی هم رنج خود به رقابت پرداخت کند. با مقایسه‌ی ضمنی می‌توان گفت که هندلینگ محشر این خودرو را می‌تواند از رقیب پرفروش آن در ایران یعنی رنو تالیسمان جلو بیاندازد.

برای شما هم جالب است:   معرفی فیس‌لیفت چری تیگو 5 به وسیله مدیران خودرو

اوپل اینسیگنیا

10 خودروی جدید اماده ورود به ایران

با شرایطی که چند وقت پیش مطرح نموده بودیم، خیلی زود بیننده حضور تولیدات اوپل در مارکت کشورمان خواهیم بود. یکی از قطعی‌ترین این تولیدات که در رنج هزینه ای ۲۵۰ الی ۳۰۰ میلیونی قرار می‌گیرد اوپل اینسیگنیا است. این سدان بزرگ و نیمه لوکس از دیزاین و پلتفرم یکسانی با بیوک رگال دارا است و می‌تواند تحت نام یکی از پرطرفدار‌ترین گزینه‌های هم سطح خود در مارکت ایران شناخته شود.

هوندا اچ آر وی

10 خودروی جدید اماده ورود به ایران

هوندا اچ آر وی را می‌توان با فروش ۳۶۵ هزار ابزار در شش ماهه در ابتدا سال جاری میلادی، پرفروش‌ترین خودرو شاسی بلند جهان اسم گذاری کرد. اگر همه چیز بر اساس رسم عادی خود پیش برود و این کالا نیز با مشکلات برادر بزرگ‌ترش یعنی هوندا سی وی آر روبرو نشود، می‌توانیم از همین اکنون فروش بالای آن را حدس بزنیم. این شاسی بلند جمع و جور شهری که از ظاهری اسپورت و جوان پسند دارا است، با رنج هزینه ای ۱۶۰ الی ۱۸۰ میلیون تومانی وارد مارکت ایران می‌شود و بهرقابت با هیوندای کونا خواهد پرداخت.

دی اس ۷

10 خودروی جدید اماده ورود به ایران

کمپانی دی اس برای اولین بار در کنفرانس خودرو تهران ۹۵ بود که حضور رسمی خود در مارکت ایران را مطرح کرد. حال کراس اوور سوپر لوکس و دلنشین این تولیدکننده به اسم دی اس ۷ تکمیل‌ی ورود به مارکت کشورمان شده است تا بتواند عرصه را برای حضور لکسوس ان ایکس تنگ کند. این کالا به همراه قابلیت ها بسیار بالا و خوب خود با هزینه ۳۰۰ میلیون تومانی فروخته خواهد شد. با این وجود هنوز نمونه پیشرانه قابل استفاده این خودرو برای مارکت کشورمان واضح نشده است.

برای شما هم جالب است:   پژو سیتروئن هم در دام سنجش آلودگی افتاد

رنو اسپیس

10 خودروی جدید اماده ورود به ایران

اسپیس، اسم یک مینی ون سوپر لوکس از جانب کمپانی رنو است که می‌توان آن را هم رده با کیا کارنس دانست. رنو اسپیس که حدودا در کشورمان بی رقیب است، یک خودرو خانوادگی ۷ نفره بوده که یقینا با هزینه حدود ۲۰۰ میلیون تومانی خود فروش درستی را تجربه خواهد نمود. اسپیس به همراه ظاهر دلنواز و مدرن، قابلیت ها کافی و ظرفیت داخل کابین محشر خود می‌تواند هر رقیبی را از راه به در کند.

تویوتا کمری تازه

10 خودروی جدید اماده ورود به ایران

زمانی تویوتا کمری یکی از دلنشین‌ترین تولیدات مارکت کشورمان بود و فروش محشر آن را می‌توان از تولیدات قدیمی حاضر در خیابان‌ها حدس زد. حال به نظر میرسد نسل تازه این سدان پیشرو متوسط تویوتا تکمیل‌ی ورود به مارکت کشورمان است. اگر تویوتا با هزینه ای کمتر از ۲۵۰ میلیون تومان این کالا را وارد مارکت کشورمان کند، بعید به ذهن خطور میکند مشکلی برای جلوگیری از فروش آن در ایران وجود داشته باشد.منبع

به این پست امتیاز دهید.
پسندیدم۰خوشم نیومد۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات